El. paštas: info@orientalija.com
Tel. numeriai: +37065580222 +37061204742

Kineziterapinė ir liekninamoji mankšta per pietus

Dailus kūnas ir gera savijauta yra tie dalykai, kurių trokštama ir kuriems vis pritrūksta laiko, tačiau visai nebūtina skirti laisvų vakarų ar savaitgalių, norint pasirūpinti savo grožiu ir sveikata. Per pietų pertrauką du kartus per savaitę užsukti į užsiėmimą šalia darbo – yra tas minimumas, už kurį Jūsų kūnas jums tikrai padėkos.
Kineziterapeutė, fitneso ir šokių instruktorė Irina Barzinskienė kviečia Jus antradieniais ir ketvirtadieniais 12.00 val. į individualizuotus gydomosios ir liekninančios mankštos užsiėmimus. Kineziterapija – tai gydymas judesiu. Tik tinkamai parinktas ir taisyklingai atliekamas judesys turi teigiamą poveikį. Kineziterapija padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies – kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę bei sprendžia netaisyklingos laikysenos problemas. Pratimų kompleksas parenkamas kiekvienam individualiai, atsižvelgiant į negalavimus arba norimus pasiekti tikslus.

Liekninamoji mankšta – tai vidutinio intensyvumo jėgos, tempimo ir kvėpavimo pratimų kompleksas.

Pradėti galima bet kuriuo metu, tačiau prieš tai rekomenduojama susitarti dėl atskiro susitikimo, kurio metu aptarsime Jūsų poreikius arba problemas ir parinksime atitinkamus pratimų kompleksus.

Vieno mėnesio (8 kartų) užsiėmimų kaina – 95 Lt