El. paštas: info@orientalija.com
Tel. numeriai: +37065580222 +37061204742

Tribal fusion mokytoja Nadežda (ANKTI)

Tribal fusion mokytoja Nadežda (ANKTI)

Nadežda (Ankti) pradėjo savo šokių kelią 2008 m. nuo rytietiškų šokių, kuriuos daug metų lankė studijoje „Orientalija“, grupėje „Salma“. 2015 m. gyvendama Kipre pradėjo lankyti Tribal Fusion pamokas studijoje „Dance Fever“ ir šis šokis greitai tapo jos pagrindiniu ir mylimiausiu šokio stiliumi.

Šio šokio žinias ir įgūdžius ji nuolat tobulina mokydamasi pas tokius Tribal Fusion meistrus, kaip Mardi Love (JAV), Moria Chappell (JAV), Elisabeth Strong (JAV), Mira Betz (JAV), Edenia Archuleta (JAV), Silvia Salamanca (JAV / Ispanija), Samantha Emanuel (Didžioji Britanija / Prancūzija), Illan Rivière (Prancūzija), Tjarda van Straten (Nyderlandai), Lamia Barbara (Italija), Josefin Wandel (Vokietija), Manca Pavli (Slovėnija), Nakari (Austrija), Judit Virag (Vengrija), Polina Šandarina (Rusija) ir kitų.

Šiuo metu lanko specialų Tribal Fusion mokytojams skirtą kursą, sudarytą vienos iš šio stiliaus pradininkių Graikijoje Eva Chantzichristou. Taip pat semiasi įkvėpimo ir paįvairina savo choreografijas lankydama kitų stilių šokių pamokas – šiuolaikinio šokio, hip-hop, „commercial“ ir sportinių šokių.

Yra šokusi solo ir grupėse įvairiuose festivaliuose ir šokių projektuose Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Kipre, Graikijoje ir Vokietijoje.

Laimėjimai ir apdovanojimai:

„Thessaloniki Dance Festival“ (Salonikai, Graikija) 2016 m. – I vieta Tribal Fusion nominacijoje

„Orient Cyprus“ (Limasolis, Kipras) 2016 m. –  I vieta Fusion / Show nominacijoje

„Oriental Dance Festival of Europe“ (Duisburgas, Vokietija) 2016 m. – II vieta Tribal Fusion nominacijoje

 

Apie pamokas:

Tribal Fusion – tai iš JAV kilęs ir Europoje greitai populiarėjantis šokio stilius. Jis sujungia savyje rytietiškų šokių, Indijos šokių, flamenko, šiuolaikinių bei gatvės šokių stilių elementus.

Tribal Fusion pamokose daug dėmesio skiriama laikysenai, rankų plastikai, lankstumui, kūno izoliacijai ir vidinių raumenų lavinimui. Mokamasi interpretuoti įvairius muzikos stilius, improvizuoti bei šokti su tokiais aksesuarais, kaip cimbolai, kardai, tambūrinai ir kt.