El. paštas: info@orientalija.com
Tel. numeriai: +37065580222 +37061204742

Kineziterapinė mankšta.

Kineziterapinė mankšta.
2018 14 rugpjūčio Egle Nedzinskiene
Kategorija: Naujienos

Kineziterapinė mankšta.

Dailus kūnas ir gera savijauta yra tie dalykai, kurių trokštama ir kuriems vis pritrūksta laiko. Tačiau nebūtina skirti laisvų vakarų ar savaitgalių, norint pasirūpinti savo grožiu ir sveikata. Du kartus per savaitę užsukti į užsiėmimą šalia darbo – yra tas minimumas, už kurį Jūsų kūnas Jums tikrai padėkos.

Kineziterapeutė, fitneso ir šokių instruktorė Irina Barzinskienė kviečia Jus į individualizuotus gydomosios ir liekninančios mankštos užsiėmimus. Kineziterapija – tai gydymas judesiu. Tik tinkamai parinktas ir taisyklingai atliekamas judesys turi teigiamą poveikį. Kineziterapija padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies – kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę bei sprendžia netaisyklingos laikysenos problemas. Pratimų kompleksas parenkamas kiekvienam individualiai, atsižvelgiant į negalavimus arba norimus pasiekti tikslus. Liekninanti mankšta – tai vidutinio intensyvumo jėgos, tempimo ir kvėpavimo pratimų kompleksas.

Pradėti galima bet kuriuo metu, tačiau prieš tai rekomenduojama susitarti dėl atskiro susitikimo, kurio metu yra aptariami poreikiai arba problemos ir parenkamas atitinkamas pratimų kompleksas.

Komentarai (0)

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*