El. paštas: info@orientalija.com
Tel. numeriai: +37065580222 +37061204742

7 meilės sau savaitės tobulesnio „Aš“ link su Irina Barzinskiene ir Justina Vasilevičiūte

7 meilės sau savaitės tobulesnio „Aš“ link su Irina Barzinskiene ir Justina Vasilevičiūte
2018 26 kovo Egle Nedzinskiene
Kategorija: Naujienos, Renginiai, Seminarai

7 meilės sau savaitės tobulesnio „Aš“ link
su Irina Barzinskiene ir Justina Vasilevičiūte

Artėjant pavasariui visi pajuntame nepaaiškinamą pokyčių norą, tačiau dažnai nežinome nuo ko pradėti. Norisi tobulėti, žydėti ir augti kartu su bundančia gamta…
Žmogaus kūnas, protas, siela bei emocijos, tai neišardoma visuma, kuri sudaro JUS, ir kiekvienam iš šių elementų būtina skirti dėmesio, jei norite džiaugtis nuostabia savijauta bei puikia išvaizda.
Būtent todėl paruošėme programą, kuri leis didžiuliais žingsniais judėti visapusiško asmeninio tobulėjimo link. 7 savaites kartu sieksime Jūsų individualių tikslų dirbdami ir su kūnu, ir su siela.
Trenerė, kineziterapeutė, mitybos specialistė bei sveikatingumo stovyklų vadovė Irina Barzinskienė pagal jūsų norus padės sukurti svajonių kūną – sportinių užsiėmimų, lieknėjimo ir laikysenos tobulinmo užsiėmimai jūsų individualiam atvejui.
Taip pat programos metu padėsime iš proto išmesti visas šiukšles, trukdančias pasiekti Jūsų tikslų: kartu su koučingo specialiste Justina Vasilevičiūte kalbėsite apie tai, kodėl dažnai elgiamės kitaip nei norėtume, kaip atrasti harmoniją ir ryšį su savo mintimis ir kūnu. Susitikimų metu išmoksite neįtikėtinų technikų, kurios leis kurti ilgalaikius pokyčius Jūsų gyvenime bei patiems kurti ateitį! Dirbsite su afirmacijomis, vizualizacijomis bei tapingu (Emocinės laisvės technika).
Justina Vasilevičiūtė – Traukos dėsnio praktikė, koučingo specialistė, kūno ir judesio terapijos praktikė.
“Kad galėtume pasikeisti, visų pirma turime priimti ir pamilti save tokius, kokie esame. Netobulus, klystančius ir ne viską žinančius. Tik pokytis, kuris vyksta iš meilės, yra ilgalaikis. Kviečiu keistis su meile!”
Tad nedvejokite ir pasinaudokite šia nepakartojama galimybe transformuoti savo gyvenimą, kūną bei mąstymą vos per 7 savaites! Atraskite darną kūne bei sieloje ir išpildykite svajonę tapti savo gyvenimo šeimininkais!

VIETA:
Rytietiškų šokių ir sveikatingumo studija “Orientalija” Sporto g.11, Vilniuje, II aukšte.

DATA:
Užsiėmimai vyks nuo balandžio 3 iki gegužės 20 dienos.

LAIKAS:
-Antradieniais ir ketvirtadieniais 17:10 – 18:10 val;
– Antradieniais ir ketvirtadieniais 20:10 – 21:10 val;
– Sekamdieniais 13:00 – 14:00 val.

KAINA:
2 kartai per savaitę (visa programa) – 130 eurų;
3 kartai per savaitę (visa programa) – 190 eurų;
Į programą įeina: Individuali konsultacija mitybos klausimais (sutartu laiku), grupinės treniruotės, proto mankšta – tinkamų nuostatų kūrimas…


Būtina išankstinė registracija: info@orientalija.com arba telefonu: +37061204742

Komentarai (0)

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*