El. paštas: info@orientalija.com
Tel. numeriai: +37065580222 +37061204742

Šokių studijos „ORIENTALIJA” Naujametinis koncertas „Žydroji lagūna”

Šokių studijos „ORIENTALIJA” Naujametinis koncertas „Žydroji lagūna”
2018 15 sausio Egle Nedzinskiene
Kategorija: Naujienos, Renginiai


2018 01 21 17 val. restorane NATALI, Žalgirio g. 92, Vilnius. Verslo centras „Kernavė” II a.
Staliukų rezervacija: mob. tel. +370 610 40 008, tel. (8-5) 248 70 36
Jūsų lauks nuostabūs šokių pasirodymai, siurprizai bei dovanos.
Kviečiame visus, norinčius pasinerti į rytietiškų šokių sukūrį !!!
Renginys nemokamas

Mielosios ir mielieji,
šiemet mūsų Naujametinis vakarėlis keliasi į šiltus ir saulėtus kraštus. Mums pabodo lietus, niūri ir apsiniaukusi žiema. Tegyvuoja saulė, krištolinio skaidrumo vanduo ir baltas smėlis!
Tad skelbiame vakarėlio aprangos kodą: TAIP – viskam, kas primins nuostabius paplūdimius ir laukinę atogrąžų gamtą, NE – vilnoniams šalikams ir kepurėms 🙂
Na, o šauniausios aprangos dėvėtojo laukia prizas!

T ikrai rytietiškų šokių atlikėjai klasikinių choreografijų niekada nebus per daug! – Pasakė Jurga
Dar visai neseniai baigėsi Projektas „Mejanse choreografija“, kurį vedė „Orientalijos“ mokytoja Jurga…. Su nekantrumu laukiame merginų pasirodymo !!!

Ruta’s Belly Dance Costumes – naujas 2018 –ųjų projektas, brendęs net kelerius metus. Tai nuostabiosios kostiumų dizainerės Rūtos Raikinos tarptautinio kelio pradžia. Daugiametę patirtį pilvo šokių kūrime bei gamyboje sukaupusi Rūta džiaugiasi galėdama pirmąją savo darbų parodą pristatyti „Orientalijos“ vakarėlyje. Būtent šios studijos mokinės Jolantos Cinaitienės dėka dizainerė atkeliavo į pilvo šokių pasaulį.
Susidomėjus darbais kreiptis: https://www.facebook.com/RutasBellyDanceCostumes/     Tad kviečiame visus atvykti bei pasigrožėti Rūtos darbais.

Taip pat pamatysite mūsų svečius:

Pristatome nepakartojamą mūsų draugę Giedrę ir jos kolektyvą, kuris džiugins mus savo pasirodymais
Giedrė Adomaitienė ir rytietiškų šokių studija “Ya Elbi” iš Rokiškio.Vadovė šoka jau nuo 2009 metų. Dalyvauja projektuose, konkursuose, festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Didžiausias pasiekimas – 2016 m. tarptautiniame konkurse Egipto En Barcelona su grupe Zalios devynios (Dovilės studija) 1 vieta. Rytietiškų šokių studija “Ya Elbi” Tai jauna, tik trečiąjį sezoną skaičiuojanti studija. . Pavadinimas „Ya Elbi“ (išvertus iš arabų kalbos – „mano širdis“) atsirado keliaujant koncertuoti į Daugpilį – studijos nares vienija meilė šokiui, scenai ir rytietiškiems ritmams.

Bei: Pristatome Jums pirmąją viešnią iš Klaipėdos. Tai žavingoji Jekaterina Kriukova. Pilvo šokiu susižavėjo būdama 14 metų. 2015 metais atidarė savo šokių mokyklą „JASMINA“, 2017 m. dalyvavo tv3 laidoje „Lietuvos Talentai”.
Jekaterina yra daugelio pilvo šokių festivalių Lietuvoje bei užsienyje prizininkė..

Komentarai (0)

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*