El. paštas: info@orientalija.com
Tel. numeriai: +37065580222 +37061204742

Sveikatingumo užsiėmimai

 

Tempimo treniruotės maksimaliam lankstumui ir sveikatai!!!

Žmones galima suskirstyti į dvi grupes – tuos, kurie kenčia nuo nugaros skausmų, ir tuos, kurie ateityje nuo jų kentės. Tačiau mes galime išvengti varginančių nugaros ir kitų skausmų, reguliariai darydami raumenų tempimo pratimus.

Raumenų tempimo pratimų privalumai:
-gerėja laikysena;
-didėja atliekamų judesių amplitudė;
-mažėja raumenų ir sąnarių skausmai;
-mažėja traumų rizika;
-mažinamas stresas;
-gerėja bendra savijauta.

Tempimų treniruotes veda Darius Ulozas – specialistas, praktikuojantis tempimus jau daugiau nei 20 metų ir pats pasiekęs retą lankstumo lygį. Tai specialistas, taip pat puikiai išmanantis žmogaus judamojo aparato anatomiją ir fiziologiją kaip tailandietiško masažo meistras.

Kineziterapinė mankšta.

Dailus kūnas ir gera savijauta yra tie dalykai, kurių trokštama ir kuriems vis pritrūksta laiko. Tačiau nebūtina skirti laisvų vakarų ar savaitgalių, norint pasirūpinti savo grožiu ir sveikata. Du kartus per savaitę užsukti į užsiėmimą šalia darbo – yra tas minimumas, už kurį Jūsų kūnas Jums tikrai padėkos.

Kineziterapeutė, fitneso ir šokių instruktorė Irina Barzinskienė kviečia Jus į individualizuotus gydomosios ir liekninančios mankštos užsiėmimus. Kineziterapija – tai gydymas judesiu. Tik tinkamai parinktas ir taisyklingai atliekamas judesys turi teigiamą poveikį. Kineziterapija padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies – kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę bei sprendžia netaisyklingos laikysenos problemas. Pratimų kompleksas parenkamas kiekvienam individualiai, atsižvelgiant į negalavimus arba norimus pasiekti tikslus. Liekninanti mankšta – tai vidutinio intensyvumo jėgos, tempimo ir kvėpavimo pratimų kompleksas.

Pradėti galima bet kuriuo metu, tačiau prieš tai rekomenduojama susitarti dėl atskiro susitikimo, kurio metu yra aptariami poreikiai arba problemos ir parenkamas atitinkamas pratimų kompleksas.

Brazil butt – tai koncentruota sėdmenų bei pilvo preso treniruotė, leisianti jums suformuoti liekno liemens bei apvalaus užpakaliuko kombinaciją! Tai ne tik gražu, bet ir naudinga! Mes visi vis daugiau laiko praleidžiame sėdėdami, o tai silpnina sėdmenų bei juosmeninės dalies raumenis ir ilgainiui sukelia tempimą, maudimą, nugaros skausmus. Tačiau linksmos ir nuotaikingos, Lotynų Amerikos ritmais pulsuojančios Brazil Butt treniruotės dėka mes visos kartu judėsime geros savijautos ir puikios išvaizdos link!