El. paštas: info@orientalija.com
Tel. numeriai: +37065580222 +37061204742

Šokių pamokos

 

PILVO ŠOKIAI

Kerintis moteriškumas, plastika, lankstumas ir kasdien auganti meilė sau: visa tai galima apibūdinti dviem žodžiais – pilvo šokiai! Nuostabių užsiėmimų metu atsiskleidžia gražiausios mūsų, moterų, savybės. Pamokos vyksta vienoje iš pirmųjų Lietuvoje, jau daugiau kaip 10 metų veikiančioje Rytietiškų šokių ir sveikatingumo studijoje „Orientalija“. Patyrusios ir nuoširdžios mokytojos užtikrins, kad galėtumėte tobulėti, atrasti savyje naujų talentų, suteiks galimybę juos pademonstruoti scenoje. Studija reguliariai rengia koncertus, gastroliuoja su šokio spektakliais, yra kviečiama į visuomeninius renginius. Prisijunkite ir Jūs prie mūsų fantastiškos „Orientalijos“ moterų bendruomenės!

 

ĮVAIRIŲ TAUTŲ ŠOKIAI VAIKAMS

Šių užsiėmimų nauda:

– Vaikai susipažins su įvairių tautų kultūromis per muziką ir šokį;

– Kruopščiai atrinkti šokiai maksimaliai teigiamai veikia laikyseną, koordinaciją ir grakštumą;

– Vaikai turės galimybę pasirodyti studijos koncertuose bei festivaliuose, dalyvauti konkursuose;

– Vadovė – pedagogė, profesionali kineziterapeutė, šokių mokytoja Irina Barzinskienė.

 

TRIBAL FUSION ŠOKIAI

Nadežda (Ankti) pradėjo savo šokių kelią 2008 m. nuo rytietiškų šokių, kuriuos daug metų lankė studijoje „Orientalija“, grupėje „Salma“. 2015 m. gyvendama Kipre pradėjo lankyti Tribal Fusion pamokas studijoje „Dance Fever“ ir šis šokis greitai tapo jos pagrindiniu ir mylimiausiu šokio stiliumi.

Šio šokio žinias ir įgūdžius ji nuolat tobulina mokydamasi pas tokius Tribal Fusion meistrus, kaip Mardi Love (JAV), Moria Chappell (JAV), Elisabeth Strong (JAV), Mira Betz (JAV), Edenia Archuleta (JAV), Silvia Salamanca (JAV / Ispanija), Samantha Emanuel (Didžioji Britanija / Prancūzija), Illan Rivière (Prancūzija), Tjarda van Straten (Nyderlandai), Lamia Barbara (Italija), Josefin Wandel (Vokietija), Manca Pavli (Slovėnija), Nakari (Austrija), Judit Virag (Vengrija), Polina Šandarina (Rusija) ir kitų.

Šiuo metu lanko specialų Tribal Fusion mokytojams skirtą kursą, sudarytą vienos iš šio stiliaus pradininkių Graikijoje Eva Chantzichristou. Taip pat semiasi įkvėpimo ir paįvairina savo choreografijas lankydama kitų stilių šokių pamokas – šiuolaikinio šokio, hip-hop, „commercial“ ir sportinių šokių.

Yra šokusi solo ir grupėse įvairiuose festivaliuose ir šokių projektuose Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Kipre, Graikijoje ir Vokietijoje.

Laimėjimai ir apdovanojimai:

„Thessaloniki Dance Festival“ (Salonikai, Graikija) 2016 m. – I vieta Tribal Fusion nominacijoje

„Orient Cyprus“ (Limasolis, Kipras) 2016 m. –  I vieta Fusion / Show nominacijoje

„Oriental Dance Festival of Europe“ (Duisburgas, Vokietija) 2016 m. – II vieta Tribal Fusion nominacijoje

 

Apie pamokas:

Tribal Fusion – tai iš JAV kilęs ir Europoje greitai populiarėjantis šokio stilius. Jis sujungia savyje rytietiškų šokių, Indijos šokių, flamenko, šiuolaikinių bei gatvės šokių stilių elementus.

Tribal Fusion pamokose daug dėmesio skiriama laikysenai, rankų plastikai, lankstumui, kūno izoliacijai ir vidinių raumenų lavinimui. Mokamasi interpretuoti įvairius muzikos stilius, improvizuoti bei šokti su tokiais aksesuarais, kaip cimbolai, kardai, tambūrinai ir kt.